Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Perception

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Perception fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Perception satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

32.00₺

Çıkış tarihi: May 30, 2017
Geliştiren: The Deep End Games
Yayıncı: The Deep End Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 92.47₺

Perception Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
  • İşlemci: Dual core CPU @2.4 GHz +
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX or Radeon 6870
  • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
null

Perception Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Perception fiyatı:    32.0₺

Şu anki en ucuz Perception fiyatı:    32.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Perception İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Perception - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Perception Özeti

Perception, kör bir kahraman olan Cassie’nin olağan üstü işitme yetisini ve kıvrak zekasını kullanarak sık sık rüyalarına giren terk edilmiş bir köşkün gizemini çözmeye çalışmasını konu alan birincil şahıs anlatıcılı bir korku macerasıdır.

Perception İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Perception fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Perception satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!