Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Phoenix Force

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Phoenix Force fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Phoenix Force satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

26.70₺

G2A

33.40₺

HRK

53.11₺

Çıkış tarihi: Nov. 13, 2014
Geliştiren: Awoker Games
Yayıncı: Awoker Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Phoenix Force Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Dual Core 1.3 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0a
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Phoenix Force Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Phoenix Force fiyatı:    26.7₺

Şu anki en ucuz Phoenix Force fiyatı:    26.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Phoenix Force İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Phoenix Force - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Phoenix Force Özeti

Phoenix Force is a shoot em up about a group of phoenixes that fight big and strong mythological creatures in over 100 levels. It takes the boss battle as the foundation for every level, creating engaging and challenging fast battles that will require your best strategies and reflexes.

Phoenix Force İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Phoenix Force fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Phoenix Force satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!