Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pickers

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pickers fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pickers satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

43.19₺

Çıkış tarihi: Feb. 23, 2012
Geliştiren: MumboJumbo
Yayıncı: MumboJumbo
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
599.99₺ 197.99₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Pickers Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • OS:Windows XP, Vista, 7
  • Processor:Pentium 4 - 2.0 GHz or better
  • Memory:1 GB RAM
  • Graphics:128 MB
  • DirectX®:9.0
  • Hard Drive:300 MB of space
null

Pickers Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pickers fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Pickers fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pickers İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pickers - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pickers Özeti

Get ready for the ultimate treasure hunt! Your shop, Rusted Gold, has shelves to fill, auctions to run, and money to make—and you can only do that with the best finds. Check out the dozens of locations from run-down farms to back road antique shops to abandoned storage units to see if you can stumble upon your next great treasure.

Pickers İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pickers fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pickers satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!