Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pizza Tower

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pizza Tower fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pizza Tower satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

314.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 26, 2023
Geliştiren: Tour De Pizza
Yayıncı: Tour De Pizza
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Pizza Tower Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Requires a 64-bit processor and operating system
  • OS *: Windows 7
  • Processor: Intel or AMD Dual Core CPU
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: GeForce GT 1030 (2 GB) or equivalent
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 300 MB available space
Recommended:
  • Requires a 64-bit processor and operating system

Pizza Tower Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pizza Tower fiyatı:    314.7₺

Şu anki en ucuz Pizza Tower fiyatı:    314.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pizza Tower İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pizza Tower - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pizza Tower Özeti

Pizza Tower is a fast paced 2D platformer inspired by the Wario Land series, with an emphasis on movement, exploration and score attack. Featuring highly stylized pixel art inspired by the cartoons from the '90s, and a highly energetic soundtrack.

Pizza Tower İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pizza Tower fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pizza Tower satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!