Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Plush

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Plush fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Plush satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.10₺

G2A

18.85₺

Cdkeys

21.74₺

Çıkış tarihi: Feb. 14, 2015
Geliştiren: Red Head Games
Yayıncı: Red Head Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Plush Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win XP
  • İşlemci: Intel Core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • İşlemci: Dual Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Dedicated

Plush Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Plush fiyatı:    2.1₺

Şu anki en ucuz Plush fiyatı:    2.1₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Plush İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Plush - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Plush Özeti

Peluş, benzersiz bir bulmaca deneyimi sağlamak için küçük bir kızın hayal gücüyle doldurulmuş hayvan simülasyonunu birleştirir. Her seviyeyi başarıyla tamamlamak için, oyuncu doldurulmuş hayvanları hepsini yapmak için böyle bir şekilde düzenlemelidir; mutlu "; yatmadan önce.

Plush İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Plush fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Plush satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!