Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pocket Kingdom

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pocket Kingdom fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pocket Kingdom satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

16.77₺

G2A

19.49₺

Steam

209.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 8, 2016
Geliştiren: 08 Games
Yayıncı: Plug In Digital
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Pocket Kingdom Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Any processor with at least 1.0GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: Any card with at least 256MB
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Pocket Kingdom Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pocket Kingdom fiyatı:    16.77₺

Şu anki en ucuz Pocket Kingdom fiyatı:    16.77₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pocket Kingdom İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pocket Kingdom - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pocket Kingdom Özeti

Islands sometimes appear out of the blue in the clouds. The mysterious Pocket Kingdom is one of them. Wander around its districts, solve puzzles and listen to the weird stories told by the locals. Unveiling the places mysteries depends on it. So does getting out of it.

Pocket Kingdom İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pocket Kingdom fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pocket Kingdom satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!