Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Precipice

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Precipice fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Precipice satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

174.44₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: May 1, 2019
Geliştiren: LRDGames, Inc.
Yayıncı: LRDGames, Inc.
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Precipice Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 3 compatible or better.
  • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Precipice Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Precipice fiyatı:    174.44₺

Şu anki en ucuz Precipice fiyatı:    174.44₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Precipice İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Precipice - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Precipice Özeti

Atomik çağda bir diplomasi ve savaş oyunu. En yakın müttefiklerinizi koruyun ve uzun vadeli hırsları vermeden elverişsiz rejimleri değiştirin. Her eylem bir düşman misillemeyi riske atar ve kimse bir durmadan geri dönmezse, hepimiz kaybediyoruz.

Precipice İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Precipice fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Precipice satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!