Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Prelogate

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Prelogate fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Prelogate satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

8.00₺

Çıkış tarihi: Dec. 10, 2014
Geliştiren: blamedrop
Yayıncı: blamedrop
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺

Prelogate Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8 or later
  • Ekran Kartı: 800x600 minimum resolution
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Prelogate Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Prelogate fiyatı:    8.0₺

Şu anki en ucuz Prelogate fiyatı:    8.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Prelogate İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Prelogate - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Prelogate Özeti

Prelogate bir mantık bulmaca oyunudur. Lazer ışınlarını yönlendirerek, onları karıştırarak ve mantık kapıları ile kontrol ederek bulmacaları çözün.

Prelogate İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Prelogate fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Prelogate satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!