Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pretty Girls Panic!

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pretty Girls Panic! fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pretty Girls Panic! satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

19.02₺

Steam

44.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 20, 2016
Geliştiren: Zoo Corporation
Yayıncı: Zoo Corporation
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Pretty Girls Panic! Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/8.1/10
  • İşlemci: 2GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX Compatible video card with Pixel Shader 3.0 and Vertex Shader 3.0 support
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX-compatible sound
null

Pretty Girls Panic! Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pretty Girls Panic! fiyatı:    19.02₺

Şu anki en ucuz Pretty Girls Panic! fiyatı:    19.02₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pretty Girls Panic! İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pretty Girls Panic! - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pretty Girls Panic! Özeti

Sosyal olarak muhafazakar deniz canlıları, güzel kızları görünümden gizlemek için su dolu bir ekran oluşturdu. Ama lütfen panik yapmayın! Yakalanmaktan kaçınırken, bariyere nüfuz etmek ve kızları ortaya çıkarmak için özel aracınızı kullanın. Kızlar, başarınız için sizi ödüllendirmek için sahneye aşamalı olarak aşamalıdır.

Pretty Girls Panic! İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pretty Girls Panic! fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pretty Girls Panic! satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!