Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Project: Snowblind

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Project: Snowblind fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Project: Snowblind satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.65₺

Çıkış tarihi: Feb. 22, 2005
Geliştiren: Crystal Dynamics
Yayıncı: Square Enix
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Dying Light 2 Stay Human
349.00₺ 314.10₺
pc
ELDEN RING
499.00₺ 499.00₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺ 299.00₺

Project: Snowblind Sistem Gereksinimleri

Minimum:IBM PC or 100% compatible, Microsoft Windows 2000/XP, Pentium IV, 1.5 GHz (Or AMD Athlon XP equivalent) processor, 100% DirectX 64 MB 3D Accelerated video card with Pixel Shader v1.1 Capability, 256 MB System RAM, 100% DirectX 9 Compatible Sound Card, 3GB free uncompressed hard drive space (additional space may be necessary for saved games), 100% Windows 2000/XP compatible Mouse and Keyboard

As stated on the Project: Snowblind box, laptops and integrated video chips may work with Project: Snowblind, but are not supported. Should you incur problems while running the game on an integrated video chip, Eidos Tech Support will not be able to help you.

Recommended:Pentium IV, 2.4 Ghz (or AMD Athlon XPequivalent) or greater processor, 512 MB System RAM, 100% DirectX 9 128MB 3D Graphics Card with Pixel Shader 2.0 support, 3GB of Hard Drive Space

Supported Video Chipsets:
nVidia GeForce 3Ti/4Ti/FX/6000 series - Note: GeForce MX series is NOT SUPPORTED. ATI Radeon 8500/9xxx or higher.

null

Project: Snowblind Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Project: Snowblind fiyatı:    1.65₺

Şu anki en ucuz Project: Snowblind fiyatı:    1.65₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Project: Snowblind İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Project: Snowblind - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Project: Snowblind Özeti

Bu gecikme ve epik birinci şahıs aksiyon oyununda yeni bir süper asker ırkının gözüyle bir savaşın ön hatlarının dramatik yoğunluğunu yaşayın. Artırılmış bir süper askeri, bir yenileme rejiminin medeni dünyayı ortadan kaldırmaktan vazgeçmelidir. Hong Kong, 2065. 2. Lt.

Project: Snowblind İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Project: Snowblind fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Project: Snowblind satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!