Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Pyre

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Pyre fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Pyre satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

40.50₺

G2A

314.59₺

Çıkış tarihi: July 25, 2017
Geliştiren: Supergiant Games
Yayıncı: Supergiant Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Pyre Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Dual Core 3.0ghz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB VRAM / OpenGL 2.1+ support
  • Depolama: 9 GB kullanılabilir alan
null

Pyre Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Pyre fiyatı:    40.5₺

Şu anki en ucuz Pyre fiyatı:    40.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Pyre İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Pyre - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Pyre Özeti

Pyre, Bastion ve Transistorın yaratıcılarından grup tabanlı bir rol yapma oyunudur. Hikaye modunda sürgündeki grubunuzu gizemli karşılaşmalar yoluyla özgürlüğe kavuşturun veya Versus Modunda arkadaşlarınızla hızlı ritimli ritüel çarpışmalarında birebir savaşın.

Pyre İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Pyre fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Pyre satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!