Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Qvadriga

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Qvadriga fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Qvadriga satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

7.44₺

G2A

31.77₺

Çıkış tarihi: June 14, 2014
Geliştiren: Turnopia
Yayıncı: Slitherine Ltd.
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
299.00₺ 239.20₺
pc
F1® 2021
419.99₺
pc
Forza Horizon 4
92.00₺ 30.36₺
pc
GRID Legends
599.99₺ 269.99₺

Qvadriga Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Vista/7/8/10
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible video card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Compatible sound card
null

Qvadriga Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Qvadriga fiyatı:    7.44₺

Şu anki en ucuz Qvadriga fiyatı:    7.44₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Qvadriga İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Qvadriga - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Qvadriga Özeti

QVADRIGA, antik Roma sirklerinde, dört at arabası ekibinin kontrolünü aldığınız eski Roma sirklerinin taktik bir oyundur. Tercih ettiğiniz yükseltme kombinasyonlarını seçin ve Arena'daki yeteneklerinizi kanıtlayın.

Qvadriga İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Qvadriga fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Qvadriga satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!