Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Raft

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Raft fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Raft satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

327.97₺

HRK

442.44₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: May 23, 2018
Geliştiren: Redbeet Interactive
Yayıncı: Axolot Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Raft Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
 • İşlemci: 2.6 GHz Dual Core or similar
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 500 series or similar
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: 64-bit operating system is required
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
 • İşlemci: Intel Core i5 2.6GHz or similar
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 700 series or similar
 • DirectX: Sürüm 11
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: 64-bit operating system is required

Raft Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Raft fiyatı:    327.97₺

Şu anki en ucuz Raft fiyatı:    327.97₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Raft İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gamehunterz Raft Yorumu

Açık deniz, macera ve hayatta kalma severlere diyeceğim şey şu: Fırsat ayağına geldi, hiç vakit kaybetmeden Raft satın al. Hayatta kalma oyunlarına bambaşka bir boyut getiren Raft, erken erişim olarak çıktığı ilk günden beri gamerlerın ilgisini çekmiş bir oyun. Arkadaşlarımla beraber oynarken üst düzey vakit geçirmemi sağlayan Raft oyununu herkese tavsiye ederim. Oyunda aksiyonun ve eğlencenin hiç durmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Gerek sudan toplayacağınız eşyalarla bir şeyler inşa etmek gerek size saldıran köpek balıklarından korunmak… Hayatta kalma oyunlarına ayrı bir hava katan Raft satın alınması gereken bir açık dünya oyunu.

Peki oyun mekanikleri gerçekten iyi mi? Bana bir arkadaşım “Mutlaka Raft satın al beraber oynarız.” dediğinde ona sormuştum. O andan beridir de tam olarak cevabını alamadım. Şahsen benim hoşuma giden mekaniklere sahip olan Raft, kimi kişilerin ise hoşuna gitmeyen mekaniklere sahip. Ben oyundaki “crafting” mekaniklerini çok sevdim, fakat bazı kişiler (nedenini gerçekten bilmiyorum) bu mekanikleri sevmemiş. Bu nedenle Raft satın almadan önce, bir inceleme videosu izlemenizi öneririm.

Raft oynarken beni içine çeken bir diğer özelliği ise, deniz boyunca gördüğünüz adalara çıkabiliyor olmanız. Tabi ki oyuna başlar başlamaz bunu yapamıyorsunuz, çünkü başlarda hayatta kalmak için gerekli şeyleri yerine getirmeniz lazım. Fakat ilerleyen zamanlarda, gördüğünüz adalara çıkabiliyor, adaları ve içindeki hayvanları keşfedebiliyorsunuz. Raft’ın bir diğer güzel yanı, popüler bir oyun olması sayesinde internet üzerinde sorularınızın hepsine bir cevap bulabilecek olmanız. Bu yüzden emin olun ki aklınıza takılan her mekaniğe dair bir açıklama videosu bulabilirsiniz.

Raft, tek başına oynamaya müsait bir oyun mu? Aslına bakılırsa, Raft tek kişi de oynayabileceğiniz bir oyun. Fakat gerek oyunun mekanikleri (mesela köpek balığı saldırması), gerekse daha keyifli zaman geçirmek adına, oyunu arkadaşlarınızla beraber oynamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Raft Fiyatları Ne Durumda?

Raft fiyatları gerçekten diğer oyunlara kıyasla gamerların yüzünü ve cüzdanını güldüren cinsten. Hele bir de Gamehunterz sizlerin yanındayken… Hep diyoruz, önce Gamehunterz’dan Raft fiyatlarını karşılaştır, sonra Raft satın al. Arkadaşlarınla keyifli saatler geçirmenin sırlarından sadece biri.


Raft Özeti

Raft throws you and your friends into an epic oceanic adventure! Alone or together, players battle to survive a perilous voyage across a vast sea! Gather debris, scavenge reefs and build your own floating home, but be wary of the man-eating sharks!

Raft İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Raft fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Raft satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!