Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir ve resmi satıcılar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Ranch Simulator

Ranch Simulator fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Ranch Simulator satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

Steam

32.00₺

FoxnGame

36.00₺

HRK

190.20₺

G2A

206.88₺

Çıkış tarihi: March 4, 2021
Geliştiren: Toxic Dog
Yayıncı: Excalibur Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Ranch Simulator Fiyatları

Gamehunterz Ranch Simulator Yorumu

Çiftçiler hazır mısınız? O zaman tam sizlik bir oyuna değinelim. Ranch Simulator, dedenizden size miras kalan bir çiftlik üzerine kurulan, sizin çiftliği düzeltmeye çalıştığınız bir oyun. Çiftliğinizi en baştan inşaa etmelisiniz. Fakat maalesef bu oly düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Çeşitli aletler satın almanız ve onları kullanırken dikkatli olmanız lazım. Hangi hayvanları yetiştirmek istediğinize karar verip, ona göre bir koruma önlemi almanız lazım. Kısacası, gerçek hayattaki bir çiftçinin bütün işlerini yapmanız lazım! Bu görevlerle baş etmeye hazırsan, hemen Ranch Simulator satın al ve bu maceraya katıl!

Oyun sadece bir çiftlik yapmak ve içindeki hayvanlara bakmakla ilgili değil. Oyunda aynız amanda büyük bir harita ve açık dünya mevcut. Açık dünyada dolaşarak avlanmanız gerekli ve daha da önemlisi, avlanırken avlanmamanız gerekli. Bütün bu vahşi doğayla uğraşırken bi yandan da çiftliğini unutmamalı, hayvanlarınla ilgilenmeli ve onları yetiştirmelisin. Unutma, senin temel geçim kaynağın hayvanların ve çiftliğinde yetiştirdiklerin.

Oyunun bir diğer güzel yanı da akıcı olması. Özellikle arkadaşlarınızla 50 saat civarında sıkılmadan oynayabileceğiniz bir oyun. Şimdiye kadar düzenli aralıklarla yeni güncellemeler ve yeni görevler getirilen Ranch Simulator, ilerleyen zamanlarda da gelişen bir oyun olacaktır. Oyunun fiyatları da gayet makul düzeyde. Ranch Simulator fiyatları, benzeri oyunlara göre gerçekten daha düşük. Kısacası bu tarz oyunları sevenlere denecek söz basit, hemen Ranch Simulator satın al!

Simülasyon oyunlarına ilgisi yüksek biri olarak, oyunu alırken aklımdaki şüphelerin hiç birini oynarken yaşamadım. Gerçekten akıcı bir yapıya sahip olan oyun, başlangıçta da size kolay görevler vererek hem oyun mekaniklerini öğretiyor hem de cebinize biraz para veriyor. Aldığınız o parayla da başlangıç düzeyinde idare edebiliyorsunuz. Peki başlangıç için ideal bir senaryoya sahip bu oyunun fiyatları ne alemde? Ranch Simulator fiyatları ucuz mu? Hemen cevaplayalım.

Ranch Simulator Fiyatları

Dediğimiz gibi, Ranch Simulator fiyatları tam gamer dostu seviyede. Sizi bütçe olarak zorlamayacak bu oyunu almanız size neredeyse 50 saatlik bir eğlence kazandıracaktır. Boşuna Ranch Simulator satın al demiyoruz, çünkü inanın ekipçe bu oyunu oynarken çok eğlendik. Fiyat performans olarak da üst düzeyde olan bu oyunu kaçmaz bit fırsat olarak değerlendiriyoruz. Kısacası simülasyon oyunları sevenlere, kesinlikle Gamehunterz’da Ranch Simulator fiyatları karşılaştırarak, en uygun satıcıdan Ranch Simulator satın al tavsiyesini gönül rahatlığıyla verebiliriz.

İnşaatçı. Çiftçi. Avcı. Tüccar. Çiftçilik herkesin yapabileceği bir iş değildir. Ailenin virane çiftlik evini, vadinin en başarılı çiftliğine dönüştürmek için gerekli becerilere sahip misin? Öyleyse bu tek ve çok oyunculu, bağımlılık yapan açık dünya simülatöründe kendini vahşi doğaya bırakma vakti.

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions only)
 • İşlemci: Intel Core i5-3570K or AMD FX-8310
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD Radeon RX 470
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit versions only)
  • İşlemci: Intel Core i7-4790 or AMD Ryzen 3 3200G
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / GTX 1660 Super or Radeon RX 590
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Benzer Ürünler

pc
F1® 2021
419.99₺ 209.99₺
pc
Ranch Simulator
40.00₺ 32.00₺
pc
Madden NFL 22
419.99₺ 209.99₺
pc
EA SPORTS™ FIFA 21
419.99₺ 154.40₺