Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Receiver

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Receiver fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Receiver satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

62.78₺

Steam

96.28₺

Çıkış tarihi: April 29, 2013
Geliştiren: Wolfire Games
Yayıncı: Wolfire Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Receiver Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP
  • Processor:2.0 GHz
  • Memory:1 GB RAM
  • Graphics:Passmark G3D 250+
  • Hard Drive:150 MB HD space
Recommended:
  • OS:Windows 7
  • Processor:2.0 GHz
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:Passmark G3D 1000+
  • Hard Drive:150 MB HD space

Receiver Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Receiver fiyatı:    62.78₺

Şu anki en ucuz Receiver fiyatı:    62.78₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Receiver İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Receiver - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Receiver Özeti

Alıcı, 7 günlük FPS mücadelesi için silah işleme mekaniğini, randomize seviyelerini ve sıralanmamış hikaye anlatımını keşfetmek için yaratılmıştır. Sadece bir tabanca ve bir ses kaseti çalarıyla donanmış, mindekill'in sırlarını otomatik taretlerle istila edilen ve şok uçağı ile yıkanan bir bina kompleksinde ortaya çıkarmanız gerekir.

Receiver İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Receiver fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Receiver satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!