Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

reconquest

Güvenilir mağazalardaki en ucuz reconquest fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup reconquest satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

124.97₺

Steam

359.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 17, 2016
Geliştiren: StormCube Games
Yayıncı: StormCube Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
482.68₺ 149.67₺

reconquest Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: 32-bit Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i3-3250 / AMD Phenom II X4 B70
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 7790
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

reconquest Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz reconquest fiyatı:    124.97₺

Şu anki en ucuz reconquest fiyatı:    124.97₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

reconquest İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

reconquest - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


reconquest Özeti

Reconquest gerçek zamanlı bir strateji taban bina oyunudur. III. Dünya Savaşı'ndan sonra, insanlığın tükenmesine yakınlaştı. Rakiplerinizden daha iyi stratejik kararlar vererek dünyayı yeniden keşfetmeniz gerekir.

reconquest İle İlgili Kullanıcı Yorumları


reconquest fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak reconquest satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!