Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Recursed

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Recursed fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Recursed satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 30, 2016
Geliştiren: Portponky
Yayıncı: Shambles Software
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Recursed Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Yes
  • Bellek: 100 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 3.1
  • Depolama: 80 MB kullanılabilir alan
null

Recursed Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Recursed fiyatı:    239.7₺

Şu anki en ucuz Recursed fiyatı:    239.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Recursed İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Recursed - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Recursed Özeti

Odaların eşyaların olduğu ve eşyaların odalarının olduğu bir puzzle oyunu. Odaları hareket ettirerek, yeniden düzenleyerek ve dünyanın yapısını değiştirerek hedefe gidin.

Recursed İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Recursed fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Recursed satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!