Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Red Faction

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Red Faction fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Red Faction satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

73.06₺

G2A

109.71₺

Cdkeys

131.66₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 18, 2001
Geliştiren: Volition
Yayıncı: Deep Silver
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Red Faction Sistem Gereksinimleri

  • Operating System:Windows® 2000/XP
  • DirectX Version:DirectX 8
  • Processor:Pentium II 400 MHz or greater
  • Memory:64 MB RAM
  • Video Card:3D Graphics Accelerator Card (8MB)
  • Sound:Direct X Certified audio hardware
null

Red Faction Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Red Faction fiyatı:    73.06₺

Şu anki en ucuz Red Faction fiyatı:    73.06₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Red Faction İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Red Faction - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Red Faction Özeti

JOIN THE REVOLUTION! Lured to Mars by the Ultor Corporations promise of a better life, thousands have come to seek their fortune and work for the massive mining company. But all is not as it seems. A deadly plague is sweeping through the barracks, and miners suffer daily abuse at the hands of the Ultor guards.

Red Faction İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Red Faction fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Red Faction satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!