Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

REDCON

Güvenilir mağazalardaki en ucuz REDCON fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup REDCON satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

11.50₺

Çıkış tarihi: April 23, 2016
Geliştiren: Hexage
Yayıncı: Hexage
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.66₺

REDCON Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 Ghz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX Shader Model 3.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

REDCON Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz REDCON fiyatı:    11.5₺

Şu anki en ucuz REDCON fiyatı:    11.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

REDCON İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

REDCON - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


REDCON Özeti

FTL benzeri gerçek zamanlı savaşlarda kendi kalesine komuta edin! Düşman kalesini, güvenilmez bombardımanı ile ezin ya da dikkatlice yürütülen istila ile yakalayın.

REDCON İle İlgili Kullanıcı Yorumları


REDCON fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak REDCON satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!