Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Reigns

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Reigns fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Reigns satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.00₺

HRK

15.90₺

G2A

19.30₺

Cdkeys

34.55₺

Çıkış tarihi: Aug. 11, 2016
Geliştiren: Nerial
Yayıncı: Devolver Digital
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Reigns Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
null

Reigns Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Reigns fiyatı:    6.0₺

Şu anki en ucuz Reigns fiyatı:    6.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Reigns İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Reigns - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Reigns Özeti

Tahtına, modern çağın yatırımsız (veya kötü niyetli) bir ortaçağ hükümdarı olarak oturun ve Kraliyet Denetleyicinizi, İrtibatınızı Krallığınızı itmek için sola veya sağa kaydırın.

Reigns İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Reigns fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Reigns satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!