Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Rememoried

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Rememoried fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Rememoried satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

173.70₺

G2A

176.60₺

Çıkış tarihi: Aug. 31, 2015
Geliştiren: Vladimir Kudelka
Yayıncı: Hangonit
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Rememoried Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8/10
  • İşlemci: Dual-core (2.5 GHz)
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: Shader model 3.0 (1 GB VRAM)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Rememoried Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Rememoried fiyatı:    173.7₺

Şu anki en ucuz Rememoried fiyatı:    173.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Rememoried İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Rememoried - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Rememoried Özeti

Rememoried is an independent video game, a virtual place where memories change to dreams and the only possible way is forgetting, which becomes a mechanism for proceeding to the next layer of dreams. The Surrealist explorative first-person adventure game.

Rememoried İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Rememoried fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rememoried satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!