Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Rencounter

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Rencounter fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Rencounter satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

6.52₺

G2A

15.16₺

Steam

107.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 4, 2016
Geliştiren: SPVD
Yayıncı: GrabTheGames
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Rencounter Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or later
  • İşlemci: Core 2 Duo or better
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATI or Nvidia graphics card with 512MB video ram or better and Shader Model 3.0+ support. (ATI Radeon 3870 or higher, Nvidia GeForce 8800 GT or higher)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
null

Rencounter Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Rencounter fiyatı:    6.52₺

Şu anki en ucuz Rencounter fiyatı:    6.52₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Rencounter İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Rencounter - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Rencounter Özeti

Rencounter, gizemli bir atmosfere sahip zor, dönüş tabanlı, RPG, Roguelie oyunudur. Bir tünel ve oda ağı üzerinden gezinirken kadramanın hayatta kalmasına yardım edin. Onları canlı tutmak için hükümleri ve tıbbı dağıtın.

Rencounter İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Rencounter fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rencounter satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!