Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Resonance

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Resonance fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Resonance satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

132.96₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: July 25, 2012
Geliştiren: XII Games
Yayıncı: Wadjet Eye Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Resonance Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows ME, 2000, XP or Vista
  • Processor: Pentium or higher
  • Memory: 64 Mb RAM
  • Hard Disk Space: 1G Free Space
  • Video Card: Supports all DirectX-compatible video cards
  • DirectX®: DirectX 5 or above
  • Sound: Supports all DirectX-compatible sound cards
null

Resonance Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Resonance fiyatı:    132.96₺

Şu anki en ucuz Resonance fiyatı:    132.96₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Resonance İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Resonance - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Resonance Özeti

Parlak bir parçacık fiziği beklenmedik bir şekilde öldüğünde, yarışı yanlış ellere düşmeden önce korkunç yeni teknolojisini güvence altına almak için. Dört oynanabilir karakterin hayatları, ölü bilim insanının gizli kasasını bulmak için saate karşı savaştıkları için dolaşıyorlar.

Resonance İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Resonance fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Resonance satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!