Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Retrovirus

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Retrovirus fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Retrovirus satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

9.25₺

Çıkış tarihi: Jan. 31, 2013
Geliştiren: Cadenza Interactive
Yayıncı: Cadenza Interactive
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Retrovirus Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows XP, Windows Vista, or Windows 7
  • Processor: 2.0 GHz dual-core CPU
  • Memory: 2GB
  • Hard Disk Space: 1.5 GB free space
  • Graphics: VNVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900, or higher
  • Sound: DirectX compatible sound card
  • DirectX®: DirectX 9.0c
null

Retrovirus Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Retrovirus fiyatı:    9.25₺

Şu anki en ucuz Retrovirus fiyatı:    9.25₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Retrovirus İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Retrovirus - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Retrovirus Özeti

Retrovirus, oyuncuları bir bilgisayarın derinliklerine gönderen altı derecelik bir özgürlükten oluşur ve invaziv bir virüse karşı misyonu yok edin. Retrovirus, Cadenza Interactive tarafından, popüler kule savunma oyunu Sol kurtulanının arkasındaki Indie Studio tarafından yaratılıyor.

Retrovirus İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Retrovirus fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Retrovirus satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!