Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Return to Castle Wolfenstein

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Return to Castle Wolfenstein fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Return to Castle Wolfenstein satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

40.63₺

Steam

49.00₺

G2A

61.78₺

Cdkeys

94.38₺

Çıkış tarihi: Nov. 20, 2001
Geliştiren: Gray Matter Studios
Yayıncı: Bethesda-Softworks
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 331.55₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺
pc
ELDEN RING
599.00₺

Return to Castle Wolfenstein Sistem Gereksinimleri

3-D Hardware Accelerator (with 16MB VRAM with full OpenGL® support; Pentium® II 400 Mhz processor or Athlon® processor; English version of Windows® 2000/XP Operating System; 128 MB RAM; 16-bit high color video mode; 800 MB of uncompressed hard disk space for game files (Minimum Install), plus 300 MB for the Windows swap file; a 100% Windows® 2000/XP compatible computer system (including compatible 32-bit drivers for video card, sound card and input devices); 100% DirectX® 8.0a (included); 100% DirectX 3.0 or higher compatible sound card and drivers; 100% Microsoft-compatible mouse/keyboard and driver
Multiplayer Requirements: Internet (TCP/IP) and LAN (TCP/IP and IPX) play supported, Internet play requires a 100% Windows 2000/XP compatible 56.6 Kbps (or faster) modem
null

Return to Castle Wolfenstein Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Return to Castle Wolfenstein fiyatı:    19.6₺

Şu anki en ucuz Return to Castle Wolfenstein fiyatı:    40.63₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Return to Castle Wolfenstein İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Return to Castle Wolfenstein - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Return to Castle Wolfenstein Özeti

World War II rages and nations fall. SS head Himmler has Hitlers full backing to twist science and the occult into an army capable of annihilating the Allies once and for all. Battling alone, youre on an intense mission to pierce the black heart of the Third Reich and stop Himmler -- or die trying.

Return to Castle Wolfenstein İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Return to Castle Wolfenstein fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Return to Castle Wolfenstein satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!