Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

RimWorld - Royalty

Güvenilir mağazalardaki en ucuz RimWorld - Royalty fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup RimWorld - Royalty satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

169.00₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Feb. 24, 2020
Geliştiren: Ludeon Studios
Yayıncı:
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺

RimWorld - Royalty Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Core 2 Duo
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 11+
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

RimWorld - Royalty Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz RimWorld - Royalty fiyatı:    169.0₺

Şu anki en ucuz RimWorld - Royalty fiyatı:    169.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

RimWorld - Royalty İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

RimWorld - Royalty - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


RimWorld - Royalty Özeti

İmparatorluk geldi. Psişik güçler, eşsiz teknolojiler ve Kraliyet birliklerinin yardımı arayışı yoluyla Kraliyet başlıkları kazanın. Ya da hegemonyalarıyla savaşın, gizemli anima ağacıyla bağlantı kurar ve çalınan psişik teknolojiyi kullanın. İmparatorluk cetvelini iyi barındırıyor ve seni yıldızlara götürecek.

RimWorld - Royalty İle İlgili Kullanıcı Yorumları


RimWorld - Royalty fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak RimWorld - Royalty satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!