Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Riptale

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Riptale fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Riptale satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

73.83₺

Steam

192.88₺

Çıkış tarihi: April 27, 2017
Geliştiren: Super God
Yayıncı: Super God
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Riptale Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® 7
  • İşlemci: 2.4GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 256MB Graphics
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 130 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Microsoft Xbox 360® Controller for Windows® (or equivalent) is strongly recommended.
null

Riptale Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Riptale fiyatı:    73.83₺

Şu anki en ucuz Riptale fiyatı:    73.83₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Riptale İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Riptale - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Riptale Özeti

Riptale is a challenging 2D roguelike action game aiming to make sword combat be as bloody and impactful as possible. The player collects gems that allow them to execute different attacks in the order of their choosing. All this results in a symphony of combos that fill the screen with blood and guts.

Riptale İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Riptale fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Riptale satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!