Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Rise of the Triad: Dark War

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Rise of the Triad: Dark War fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Rise of the Triad: Dark War satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 21, 1994
Geliştiren: Apogee Software
Yayıncı: Apogee Entertainment
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Rise of the Triad: Dark War Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
  • İşlemci: Intel Core Duo 2
  • Bellek: 2 GB RAM
null

Rise of the Triad: Dark War Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Rise of the Triad: Dark War fiyatı:    119.7₺

Şu anki en ucuz Rise of the Triad: Dark War fiyatı:    119.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Rise of the Triad: Dark War İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Rise of the Triad: Dark War - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Rise of the Triad: Dark War Özeti

Hunt (Yüksek Riskli Birleşmiş Milletler Taskforce) adlı seçkin bir operatör grubunun bir parçasısınız ve bir manyak kültürünün milyonlarca insanı öldürmesini engellemelisiniz. Uzak bir adayı keşfederken, aniden silahlı silahlarla birlikte düşman birlikleri ile çevrilidir.

Rise of the Triad: Dark War İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Rise of the Triad: Dark War fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rise of the Triad: Dark War satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!