Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Rituals

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Rituals fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Rituals satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

G2A

13.31₺

Çıkış tarihi: May 27, 2015
Geliştiren: Tymon Zgainski
Yayıncı: Mudvark
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Rituals Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2 GHz dual core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9 compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 130 MB kullanılabilir alan
null

Rituals Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Rituals fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Rituals fiyatı:    10.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Rituals İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Rituals - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Rituals Özeti

Ritüeller, medeniyet ve doğa arasındaki ilişki hakkında bir 3D bulmaca araştırmasıdır. Oyun ve etkileşim yoluyla anlatılan hikaye ile kavrama, unutulmaz ve anlamlı bir deneyim olmayı hedeflemektedir.

Rituals İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Rituals fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rituals satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!