Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Riven: The Sequel to MYST

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Riven: The Sequel to MYST fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Riven: The Sequel to MYST satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

108.74₺

Steam

115.60₺

Çıkış tarihi: Oct. 29, 1997
Geliştiren: Cyan Worlds Inc
Yayıncı: Cyan Worlds Inc
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Riven: The Sequel to MYST Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 7 / 8 / 10
  • Processor: 1.8 GHz
  • Memory: 512 MB RAM
  • Hard Disk Space: 7 GB available HD space
  • Video: DirectX® 9.0c compatible or better
  • Sound: DirectX® 9.0 compatible
  • DirectX®: DirectX 9.0c or greater
null

Riven: The Sequel to MYST Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Riven: The Sequel to MYST fiyatı:    107.7₺

Şu anki en ucuz Riven: The Sequel to MYST fiyatı:    107.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Riven: The Sequel to MYST İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Riven: The Sequel to MYST - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Riven: The Sequel to MYST Özeti

Bir dünyaya girmeye hazırlanın "yırtılmış asunder"; Zamansız olarak, çözülmemiş çatışmalar - eşsiz bir güzellik, entrika ve ihanet dünyası. Riven'e gitmeye hazırlanın. Bulutların derin mavi gökyüzüne yerleştirilmiş ve yuvarlanma deniz suları parlak sabah güneş ışığından parıldayan geniş, huşu uyandıran manzaralar arasında yolculuk yapın.

Riven: The Sequel to MYST İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Riven: The Sequel to MYST fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Riven: The Sequel to MYST satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!