Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Road 96

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Road 96 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Road 96 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

168.85₺

G2A

225.55₺

Steam

448.80₺

Çıkış tarihi: Aug. 16, 2021
Geliştiren: Digixart
Yayıncı: Digixart
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Road 96 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS: 7 / 10
  • Processor: i5 4460 or equivalent
  • Memory: 8 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GTX 1060 or equivalent
  • DirectX: Version 11
  • Storage: 15 GB available space
None

Road 96 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Road 96 fiyatı:    168.85₺

Şu anki en ucuz Road 96 fiyatı:    168.85₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Road 96 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gamehunterz Road 96 Yorumu

Oyun ile ilgili kuracağımız ilk cümle harika hikayesi olan bir oyun. Road 96 Fiyatları hikayesine ve müziklerine göre gayet uygun. Kesinlikle vereceğimiz tavsiye Road 96 Satın Al ve Aldır. İlk tavsiye cümlemizin sonrasında biraz spoiler (tat kaçırıcı ipucu) vermeden oyunun konusundan bahsetmek istiyoruz. Oyunda oynadığımız karakterler 10 senelik bir iktidarın olduğu ve gelecek seçimlerin sonucunun ne olduğu belli olan baskıcı bir ülkeden kaçmaya çalışan otostopçular. Karakterler diyorum çünkü birden farklı yaşları 10 ile 20 arasında değişen karakter ile oyunu oynayabiliyoruz ve her seferinde farklı hikayeler ve farklı sonlar ile karşılaşıyoruz. Oyunda bu seçtiğimiz karakterlerin otostopta karşılaştıkları olayları oynuyoruz ve o olaylara yön veriyoruz. Bu olaylara örnek vermek gerekirse katil araç sahipleri, devlet memurları ve çok farklı kişi ile karşılaşabilir ve onlara yön vermek için yalanlar söyleyebilir, daha nice şey yapabilirsiniz. Yani kısaca basit bir hikaye üzerinde derin bir felsefeye sahip olan bir oyun. Road 96 oynanış açısından bizim vereceğimiz kararlara çok önem veriyor ve verdiğimiz her kararın bir sonucu olduğunu ve hikayeye etkisi olduğunu bize hissettiriyor. İster kötü yollara saparak kötü bir insan olabiliriz, istersek dürüst biri olarak yolumuza devam edebiliriz, insanlardan para dilenip o parayı kaçışımızda kullanabiliriz. Yani genel olarak bu kadar fazla seçim yapabildiğimiz ve hikayesi bu denli yaratıcı olan bir oyun son zamanlarda çıkmamıştı. Road 96 Fiyatları da bütçeyi fazla yormadığından dolayı Road 96 Satın Al keyifli zaman geçirmek isteyenlerin bizce fazla düşünmeden vermesi gereken bir karar. Hikayesi malesef son zamanlarda Afganistan’da fazlasıyla şahit olduğumuz bir duruma denk geldi, genç insanların ülkeden yönetimden dolayı kaçmaya çalışması ve karşılaştıkları zorluklar. Bu oyun genel anlamda bize bir şeyler anlatmaya çalışıyor, bunu anlatırken de bizi doğa, banka soygunu, parti gibi farklı ortamlara sokarak anlattığı hikayenin daha etkili anlaşılmasını sağlıyor. Bize kalırsa Road 96 Satın Al ve oyna her gencin kesinlikle yapması gereken bir şey. Özellikle böyle düşünülmüş olsa gerek ki Road 96 Fiyatları gençlerin alabileceği bir seviyede. Kesinlikle oyunu alın ve oynayım, keyif alacak ve düşüneceksiniz. Road 96 Fiyatları oynanışa değecek seviyede ve Road 96 Satın Al kesinlikle herkesin vermesi gereken bir karar.


Road 96 Özeti

Hitchhike your way to freedom in this crazy procedurally generated road trip. No one's road is the same!

Road 96 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Road 96 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Road 96 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!