Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Road Not Taken

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Road Not Taken fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Road Not Taken satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

191.72₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 5, 2014
Geliştiren: Spry Fox LLC
Yayıncı: Spry Fox LLC
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Road Not Taken Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • Bellek: 2 GB RAM
Önerilen:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Bellek: 6 GB RAM

Road Not Taken Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Road Not Taken fiyatı:    191.72₺

Şu anki en ucuz Road Not Taken fiyatı:    191.72₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Road Not Taken İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Road Not Taken - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Road Not Taken Özeti

Road Not Taken is a roguelike puzzle game about surviving life’s surprises. You play as a ranger adventuring through a vast, unforgiving forest in the aftermath of a brutal winter storm, rescuing children who have lost their way.

Road Not Taken İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Road Not Taken fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Road Not Taken satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!