Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Romopolis

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Romopolis fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Romopolis satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

15.93₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: March 29, 2009
Geliştiren: Lonely Troops
Yayıncı: Lonely Troops
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Romopolis Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
  • İşlemci: 1.0 GHz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB, DirectX 9.0
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 195 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Mouse or touch control
null

Romopolis Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Romopolis fiyatı:    15.93₺

Şu anki en ucuz Romopolis fiyatı:    15.93₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Romopolis İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Romopolis - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Romopolis Özeti

Çok sayıda evi olan pastoral bir antik Roma kenti inşa edin ve ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri sağlayarak sakinlerinizi mutlu edin. Para, şöhret ve onurla ödüllendirileceksiniz. Kapsamlı kampanya modunda üste giderken yolunuzu yapabilirsiniz veya kendi özel senaryolarınızı oluşturabilir ve oynatabilirsiniz.

Romopolis İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Romopolis fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Romopolis satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!