Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ROOT

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ROOT fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ROOT satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

23.30₺

Cdkeys

121.99₺

Steam

321.68₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Nov. 17, 2015
Geliştiren: Skunkape Interactive
Yayıncı: Digital Tribe
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

ROOT Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i3 2.1 GHz or AMD equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 512MB or equivalent
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ses Kartı: DirectX9.0c Compatible Audio
null

ROOT Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ROOT fiyatı:    23.3₺

Şu anki en ucuz ROOT fiyatı:    23.3₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ROOT İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ROOT - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ROOT Özeti

Kök, nasıl istediğinizi çalmanıza izin veren bir siber casusluk temalı hardcore gizli FPS'dir: Koridorlar boyunca sürünen ya da tüm rakipleri havaya uçurmak için odalara patlamış olsun. Siber terörizm tehlikeli bir meslekdir ve riskler gerçek sonuçları vardır.

ROOT İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ROOT fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ROOT satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!