Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Rot Gut

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Rot Gut fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Rot Gut satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

4.20₺

G2A

19.14₺

Çıkış tarihi: July 12, 2016
Geliştiren: Shotgun Surgeons
Yayıncı: Shotgun Surgeons
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺ 89.10₺
pc
Five Nights at…
61.00₺ 45.75₺
pc
Weird West
109.00₺ 81.75₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Rot Gut Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista or 7
  • İşlemci: 1 Ghz or faster processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 500MB VRAM
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Rot Gut Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Rot Gut fiyatı:    4.2₺

Şu anki en ucuz Rot Gut fiyatı:    4.2₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Rot Gut İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Rot Gut - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Rot Gut Özeti

ROT GUT, Amerika'nın 1920'lerin yasak döneminde yer alan bir aksiyon dolu platformer. Gizemlerini ortaya çıkaran bir ajanın kontrolünü ele geçirirsiniz, kentin yeraltındaki diş örgütlerine silahlandırılmış bir misyona devam eder.

Rot Gut İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Rot Gut fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Rot Gut satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!