Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Runers

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Runers fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Runers satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

Çıkış tarihi: Sept. 2, 2014
Geliştiren: LGK Games
Yayıncı: Mastertronic
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Runers Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7, Windows 8
  • İşlemci: 2.0 GHz Dual Core Processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce 8800 or equivalent.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 350 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible.
null

Runers Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Runers fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Runers fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Runers İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Runers - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Runers Özeti

Koşucular, geniş bir yeraltı labirentini keşfettiğiniz ve şiddetli canavarlar ve patronları karşılaştığınız bir yukarıdan aşağıya doğru bir zindan atıcıdır. Oyun zindana daha fazla ilerledikçe, 285 benzersiz büyüyü birleştirmek için kullanılacak koşuları toplayacaksınız.

Runers İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Runers fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Runers satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!