Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Runes

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Runes fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Runes satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

28.66₺

G2A

55.25₺

Çıkış tarihi: Nov. 24, 2016
Geliştiren: Ede Tarsoly
Yayıncı: Headup Games
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Runes Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
  • İşlemci: 1Ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: Shader Model 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Any
null

Runes Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Runes fiyatı:    26.7₺

Şu anki en ucuz Runes fiyatı:    26.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Runes İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Runes - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Runes Özeti

Runes, resmi sağ üst köşedeki resmi eşleştirmek için her seviyede mermerleri düzenlemeniz gereken benzersiz bir bulmaca oyunudur. Bunu yapmak için kullandığınız daha az hamle, ne kadar fazla yıldız kazanırsınız.

Runes İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Runes fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Runes satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!