Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sakura Cupid

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sakura Cupid fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sakura Cupid satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

24.04₺

G2A

50.98₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 12, 2018
Geliştiren: Winged Cloud
Yayıncı: Winged Cloud
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Football Manag…
499.00₺ 419.00₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
FIFA 22
599.99₺ 321.44₺
pc
Ranch Simulator
59.70₺

Sakura Cupid Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
  • Bellek: 500 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1280 x 720
  • Depolama: 320 MB kullanılabilir alan
null

Sakura Cupid Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sakura Cupid fiyatı:    24.04₺

Şu anki en ucuz Sakura Cupid fiyatı:    24.04₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sakura Cupid İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sakura Cupid - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sakura Cupid Özeti

Cennetten sürgün edilen tembel bir aşk tanrısı Lilim, yanlışlıkla bir insan kızı, ücretsiz bir fincan kahve çalmaya çalışırken ona aşık olur.

Sakura Cupid İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sakura Cupid fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sakura Cupid satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!