Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sakura Santa

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sakura Santa fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sakura Santa satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

71.07₺

HRK

93.00₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 21, 2015
Geliştiren: Winged Cloud
Yayıncı: Winged Cloud
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Sakura Santa Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280 x 720
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Sakura Santa Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sakura Santa fiyatı:    71.07₺

Şu anki en ucuz Sakura Santa fiyatı:    71.07₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sakura Santa İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sakura Santa - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sakura Santa Özeti

Koji biraz aşağı hissediyor. Bu yıl ilk Noel HES'i yalnız geçiriyor. Hayallerinin üniversitesine katılmak için evden uzaklaştıktan sonra, üniversite hayatını oldukça yalnız olmayı buldu. Perişan hissediyorum, bir teklif yapmak için yerel tapınak için dolaşıyor.

Sakura Santa İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sakura Santa fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sakura Santa satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!