Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sakura Space

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sakura Space fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sakura Space satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

23.30₺

HRK

24.04₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 10, 2016
Geliştiren: Winged Cloud
Yayıncı: Winged Cloud
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Sakura Space Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows Vista/7/8/8.1 (Compatible with 32 bit and 64 bit)
  • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280 x 720
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Sakura Space Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sakura Space fiyatı:    23.3₺

Şu anki en ucuz Sakura Space fiyatı:    23.3₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sakura Space İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sakura Space - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sakura Space Özeti

Captain Shika has seen all kinds of things in her adventures throughout the universe, and with her two loyal crew members by her side, shes managed to make a name for her small company of mercenaries. When Shika finds a bounty job offering an absurd amount of money, she doesnt hesitate to act: tracking hardened criminals is part of the...

Sakura Space İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sakura Space fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sakura Space satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!