Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sakura Spirit

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sakura Spirit fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sakura Spirit satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

24.04₺

Steam

26.25₺

G2A

58.26₺

Çıkış tarihi: July 10, 2014
Geliştiren: Winged Cloud
Yayıncı: Winged Cloud
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Sakura Spirit Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280 x 720
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Sakura Spirit Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sakura Spirit fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Sakura Spirit fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sakura Spirit İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sakura Spirit - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sakura Spirit Özeti

Yükselen Judo Star Gushiken Takahiro, kariyerini yapacak ya da bozacak maçtan iki hafta uzaktaydı - kazananın daha sonra Japonya için genç bir ulusal atlet olmaya imza attığı bir şampiyonluk maçı. Ülkesini çok sevdiği bir spor için nihayetini temsil eden rüyalarını yerine getirmek için kazanmaya çok kararlıydı.

Sakura Spirit İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sakura Spirit fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sakura Spirit satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!