Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sakura Swim Club

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sakura Swim Club fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sakura Swim Club satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

37.09₺

G2A

60.77₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 11, 2015
Geliştiren: Winged Cloud
Yayıncı: Winged Cloud
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Sakura Swim Club Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1280 x 720
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Sakura Swim Club Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sakura Swim Club fiyatı:    37.09₺

Şu anki en ucuz Sakura Swim Club fiyatı:    37.09₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sakura Swim Club İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sakura Swim Club - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sakura Swim Club Özeti

In Sakura Swim Club, follow the story of Kaede, just your average high school guy. Upon transferring to a new school, he meets two beautiful girls in the swim club. Things havent gone well for the swim club lately, but with Kaedes help, that all changes.

Sakura Swim Club İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sakura Swim Club fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sakura Swim Club satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!