Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Samurai Gunn

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Samurai Gunn fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Samurai Gunn satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

24.00₺

G2A

165.25₺

Çıkış tarihi: Dec. 10, 2013
Geliştiren: Beau Blyth
Yayıncı: Beau Blyth
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺

Samurai Gunn Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Depolama: 201 MB kullanılabilir alan
null

Samurai Gunn Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Samurai Gunn fiyatı:    4.8₺

Şu anki en ucuz Samurai Gunn fiyatı:    24.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Samurai Gunn İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Samurai Gunn - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Samurai Gunn Özeti

Samuray Gunn, iki ila dört oyuncu için yıldırım-hızlı bir Bushido Brawler. Her Samuray, bir kılıcı ve silahla silahlıdır, sadece 3 mermi ile bir hayata geçirilir. Strateji ve hızlı refleksler, mermileri saptırma ve rakiplerin başkanları haddeleme yolunu göndermenin anahtarıdır.

Samurai Gunn İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Samurai Gunn fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Samurai Gunn satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!