Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

samurai_jazz

Güvenilir mağazalardaki en ucuz samurai_jazz fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup samurai_jazz satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

26.70₺

G2A

57.51₺

Çıkış tarihi: Jan. 27, 2015
Geliştiren: Blaze Epic
Yayıncı: Blaze Epic
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

samurai_jazz Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 512 MB VRAM
  • Depolama: 10 MB kullanılabilir alan
null

samurai_jazz Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz samurai_jazz fiyatı:    26.7₺

Şu anki en ucuz samurai_jazz fiyatı:    26.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

samurai_jazz İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

samurai_jazz - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


samurai_jazz Özeti

Hem film-noir hem de samuray-dramalardan eski, "samurai_jazz" queni alarak bir aksiyon / macera oyunu; Oyuncuları, bir macerada, kılıçla kavga eden, mitolojik varlıklarla karşılaşarak ve bir sözde 8 bit tarzı ile sunulan yerel nüfuslu ilginç diyaloglarla karşılaşılan oyuncuları bir maceraya götürür.

samurai_jazz İle İlgili Kullanıcı Yorumları


samurai_jazz fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak samurai_jazz satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!