Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

SATAZIUS

Güvenilir mağazalardaki en ucuz SATAZIUS fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup SATAZIUS satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

45.96₺

Steam

179.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 16, 2011
Geliştiren: ASTRO PORT
Yayıncı: Henteko Doujin
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

SATAZIUS Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 2000/XP/Windows 7
  • İşlemci: Pentium III 1GHz veya daha iyisi
  • Bellek: 256MB veya üstü
  • Ekran Kartı: NDIVIA Geforce serisi, AMD(ATI) Radeon serisi
  • DirectX®: DirectX®8 veya sonrası
  • Sabit Disk: 309 MB boş sabit disk alanı
  • Ses:
null

SATAZIUS Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz SATAZIUS fiyatı:    45.96₺

Şu anki en ucuz SATAZIUS fiyatı:    45.96₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

SATAZIUS İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

SATAZIUS - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


SATAZIUS Özeti

The year is 2051. Location: SATAZIUS, a long-abandoned planet. The cruiser Agano was on patrol when it was attacked and stricken by a confederacy of space pirates that had established a base on SATAZIUS. The pirates attacked the Agano intending to steal the assault ship ‘Trafalgar’ that was stowed aboard the Agano, but the Trafalgar made...

SATAZIUS İle İlgili Kullanıcı Yorumları


SATAZIUS fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak SATAZIUS satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!