Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Satisfactory

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Satisfactory fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Satisfactory satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

415.23₺

G2A

473.18₺

Cdkeys

498.27₺

Steam

899.70₺

Çıkış tarihi: June 8, 2020
Geliştiren: Coffee Stain Studios
Yayıncı: Coffee Stain Publishing
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Satisfactory Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 or later (64-Bit)
 • İşlemci: i5-3570 3.4 GHz 4 Core
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Dedicated graphics card, GTX 770 2GB
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Internet connection required for multiplayer. The game is in early access and minimum requirements may change.
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: TBD
 • İşlemci: TBD
 • Ekran Kartı: TBD
 • Depolama: TBD MB kullanılabilir alan

Satisfactory Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Satisfactory fiyatı:    415.23₺

Şu anki en ucuz Satisfactory fiyatı:    415.23₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Satisfactory İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

“Ne olduğu fark etmez, ben inşaa etmeyi severim” diyorsan, şu an doğru yerdesin! İnanılmaz keyifli ve eğlenceli bir oyun olan Satisfactory, sizi adeta içine çekecek. Oyun sadece fabrika inşaa etmekten ibaret değil elbette. Her şeyden önce bir açık dünya oyunu olan Satisfactory, içerisinde bir miktar da aksiyon barındırıyor. Uzaylı bir gezegeni keşfetmeniz ve birbirinden güzel fabrikalar kurmanız, inanın hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Peki daha detaylı olarak ele aldığımızda, Satisfactory nasıl bir oyun? İşte bu sorunuzun cevabı.

Kısa bir değerlendirme yapmamız gerekirse, açık dünyayı keşfedebileceğiniz bir oyun, zaten kötü olamaz. Çünkü açık dünya oyunlarında zaten yoğun bir emek oluyor. Diğer açık dünya oyunları kadar olmasa da, Satisfactory, açık dünya mücadelesine de yer veren bir oyun. Sizin için gerekli olan malzemeleri, doğada dolaşarak bulabilirsiniz. Fakat onları almak için vahşi yaşam alanında mücadele vermek zorundasınız! Açık dünyaya ek olarak, inşaa etme oyunları her daim gamerların ilgisini çeken tarzda oyunlar olmuştur. Satisfactory, bu inşaa etme olayına çok değişik bir yerden girerek, fabrika inşaa etme mekaniğini bizlerle tanıştırmış oldu.

Oyunun bir diğer güzel yanı ise, arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirebiliyor olmanız. Devasa bir fabrika inşaatı sırasında, tek başınıza gücünüz yetmeyebilir. İşte tam da o durumlarda, oyunun düşünülmüş yapısı sayesinde, arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz!

Peki Satisfactory oyununun konusu ve amacı ne? İşin aslına bakarsanız, belirli bir hikaye örgüsü taşımayan bir oyun. Bu nedenle spesifik olarak bir amacınız yok. Başka bir deyişle, amacınız olabildiğince eğlenmek. Fakat yine de oyundan olabildiğince fazla keyif alabilmek için, oyunun bizlere sunduğu birkaç öneri var.

Önerilerden en temeli ise, kendi kendimize meydan okumak diyebiliriz. Yani, yapılan fabrikaları en üst düzeye taşımak gerekli. Bunun olabilmesi için, daha fabrikayı kurmadan düşünmeye başlamalısınız. Fabrika nereye kurulmalı, nasıl malzemeler gerekli, o malzemeler nereden bulunacak, gibi birçok sorunun cevabını kafanızda bulmalısınız. Satisfactory oyununu da güzel kılan şey, bu tarz sorulara cevap aramak diyebiliriz.

Strateji oyunu seven kişilerin mutlaka denemesi gereken Satisfactory, kafa yorulması gereken, sizi düşündürecek bir oyun. Fakat işin sonunda, fabrikanızı nasıl kuracağınızı planlayıp, tam da plana göre bir iş çıkarırsanız ve her şey yolunda gitmişse, keyfinize diyecek olmaz!

Oyunun içeriği hakkında bu kadar konuştuktan sonra, biraz da oynanış mekaniklerini anlatmak isteriz. Birçok kamera açısı arasında geçiş yapabileceğiniz oyun, mekanikleri açısından sizlere çok kolaylık sağlayacaktır. Dilerseniz birinci şahıs bakış açısından ilerleyerek, zorlandığınız zamanlarda, yapıları kuşbakışı görebilirsiniz. Ekranınızın alt tarafında sizin kullanabileceğiniz eşyaları görebilir ve sol alt tarafından da eşyalarınız ve sağlığınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Oyunun temel özelliklerini anlattığımıza göre, biraz da Satisfactory fiyatları hakkında konuşalım isteriz. Bu kadar övdüğümüz bu oyunu denemenizi istememizin bir diğer nedeni de Satisfactory fiyatları! Çünkü oyun bu kadar yoğun ve dolu özelliklere sahip olmasına rağmen, fiyatı çok uygun. Özellikle de benzeri diğer oyunlarla karşılaştırıldığı zaman, Satisfactory fiyat performan açısından çok üst düzey bir oyun oluyor. Verdiğiniz her kuruşun hakkını size geri ödeyecek desek, abartmamış oluruz. Mekanik ve grafiklerine ek olarak, oyuna düzenli aralıklarla güncelleştirmeler gelmektedir. Bu sayede, Satisfactory bünyesine yeni yapılar, malzemeler ve çeşitli yeni eşyalar gelmektedir.

Satisfactory satın al tavsiyemizi yapabilmek için sizlere yeteri kadar bilgi verdiğimize inanıyoruz! Son olarak da, oyunu kimlere tavsiye ettiğimizi söylemek isteriz. Satisfactory, kesinlikle sizin saatlerce oynayabileceğiniz ve belki de oynamanız gereken bir oyun. Bu nedenle sabırlı olmalısınız. Eğer ki, strateji oyunlarını seviyorsanız,yapı inşaa etme konusunda hevesliyseniz, kesinlikle Satisfactory satın al tavsiyemize kulak vermeniz gerekli! Nefessiz bir şekilde saatlerce oynayabileceğiniz bu oyunu almakla, asla pişman olmazsınız!


Satisfactory Özeti

Satisfactory, bir parça keşif ve dövüş de içeren, birinci şahıs açık dünya fabrika inşası oyunudur. Tek başına ya da arkadaşlarınla oyna, bir uzaylı gezegenini keşfet, çok katlı fabrikalar kur ve taşıma bandı cennetine adım at!

Satisfactory İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Satisfactory fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Satisfactory satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!