Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

SculptrVR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz SculptrVR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup SculptrVR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

35.16₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: April 4, 2016
Geliştiren: Nathan Rowe
Yayıncı: SculptrVR
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

SculptrVR Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşlemci: intel i5 quad core
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 970 or equivalent
  • Depolama: 600 MB kullanılabilir alan
null

SculptrVR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz SculptrVR fiyatı:    35.16₺

Şu anki en ucuz SculptrVR fiyatı:    35.16₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

SculptrVR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

SculptrVR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


SculptrVR Özeti

SCULLPTRVRS 10.000x zoom, küçük ayrıntılarla büyük kreasyonlar sağlar. SCULLPTRVR, arkadaşlarınızla birlikte inanılmaz heykelleri oluşturmayı, keşfetmeyi ve paylaşmayı kolaylaştırır. Sculptrvr'ın sezgisel araçları ile, ancak güçlü araçlar, bir şey yapabilirsiniz!

SculptrVR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


SculptrVR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak SculptrVR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!