Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sea of Thieves

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sea of Thieves fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sea of Thieves satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

386.08₺

G2A

454.95₺

HRK

809.21₺

Çıkış tarihi: June 3, 2020
Geliştiren: Rare Ltd
Yayıncı: Xbox Game Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Q9450 @ 2.6GHz or AMD Phenom II X6 @ 3.3 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon 7750
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Önerilen:
 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel i5 4690 @ 3.5GHz or AMD FX-8150 @ 3.6 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 770 or AMD Radeon R9 380x
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Sea of Thieves Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sea of Thieves fiyatı:    454.95₺

Şu anki en ucuz Sea of Thieves fiyatı:    454.95₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sea of Thieves İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Gamehunterz Sea of Thieves Yorumu

Grafikler: Mükemmel, Hikaye:Güzel, Eğlence: Sınırsız. Yorumumuza bunlar ile başlamak istedik. Bunlara ek olarak Sea of Thieves fiyatları ile de oyuncuların ceplerini fazla yormayan bir oyun. Yorumun geri kalanına başlamadan önce söylemek isteriz ki bu oyuna sahip değilsen kesinlikle Sea of Thieves Satın al, son yıllarda çıkan en keyifli oyunlardan. Yoruma haritasından başlamak istiyoruz, çünkü hayran kaldık. adalar ve haşin okyanusun olduğu bir açık dünya haritasında bir korsan olarak oynamaktayız. Harita büyük olmasına karşın boş değil, canlı bir açık dünya ile karşı karşıyayız. Başka oyuncuların yönettiği korsanlar, baş düşmanımız olan iskeletler ve çeşitli hava durumu, saatlerde ortaya çıkan farklı farklı düşmanlarımız var. Evet, önceki cümlede söylediğimiz gibi oyunda değişken hava durumu koşulları ve gece gündüz döngüsü var hem de bunlar oyunun oynanışını ve seyrini değiştirecek türden. İkinci olarak oyunda neler yaptığımızdan bahsetmek istiyoruz. Bir korsanın en sevdiği şey nedir diye sorsak herkesin hazine, altın yada para diyeceğinden eminiz. Oyundaki ana amacımız da hazineler bulup zengin olmak. Kazandığımız oyun paralarını da gemimizin, kılıcımızın, kıyafetlerimizin ve bunun gibi eşyalarımızın dış görünüşünü değiştirmekte kullanmaktayız. Hazineleri bulmanın da farklı farklı yolları var. En temel yöntem Outpost olarak adlandırılan adalardaki tücarlardan temin ettiğimiz haritalardan hazinelerin yaklaşık konumlarını bulmak ve çeşitli bulmacaları çözerek onları keşfetmek. İkinci yöntem iskelet gemileri ile savaşarak onların gemilerindeki ganmetleri çalmak yada batmış olan gemilere dalıp onlardaki ganimetleri bulmak. üçüncü yöntem ise diğer oyuncuları takip edip onlarla savaşarak ganimetlerini ele geçirmek. Aynı zamanda balık tutarakta para kazanabilmek mümkün.(internetten biraz araştırarak değerli balıkları nerelerden tutabileceğinizi bulabilirsiniz.) Bu yöntemlerin hepsinde ortak bir zorlukta var, siz hazineleri ele geçirdikten sonra en yakın outpost’a sağ sağlim ulaşıp tüccarlara bunları satmalısınız. Oyundaki tüccarlardan alacağınız ürünlerin fiyatı da zamanla değişiyor ve konumdan konuma da değişiyor. Maalesef Gamehunterz gibi

Sea of Thieves fiyatları

kıyaslamanızı sağlayacak ve ucuza Sea of Thieves Satın al işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz bir platform yok:) Son olarak oyunu arkadaşlarınızla yada tek başınıza oynamanız mümkün. 1,3 yada 4 kişilik gemiler mevcut ve oyunu bu sayıda kişi ile oynayabilirsiniz. Ufak bir tavsiye de verelim, çok kişiyseniz gemide görev paylaşımı yapmak önemli (1 kaptan, 2 topçu ve savaşçı, 1 tadilatçı gibi) Tek kişiyseniz başka oyuncularla savaşa girmeyin bizce, çok zor oluyor. Son olarak biz Gamehunterz ekibi olarak Sea of Thieves Satın al dık ve birlikte keyifle oynamaktayız.


Sea of Thieves Özeti

Hırsızlar Denizi, Temel Korsan Deneyimine, Yelken Yapma ve Korunması Gerekenler - Korsan Yaşamını Yaşamak ve Kendi Hakkı İçinde Bir Efsane Olmak için İhtiyacınız Var. Set rolü olmadan, dünyaya ve diğer oyunculara yaklaşma özgürlüğüne sahipsiniz, ancak seçersiniz.

Sea of Thieves İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sea of Thieves fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sea of Thieves satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!