Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Secrets of Me

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Secrets of Me fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Secrets of Me satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

25.00₺

Çıkış tarihi: Oct. 5, 2016
Geliştiren: Dogenzaka Lab
Yayıncı: Dogenzaka Lab
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 17

Benzer Oyunlar

pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺
pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
299.00₺ 254.12₺

Secrets of Me Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.8 GHz Pentium 4
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Resolution: 1280x720
null

Secrets of Me Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Secrets of Me fiyatı:    25.0₺

Şu anki en ucuz Secrets of Me fiyatı:    25.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Secrets of Me İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Secrets of Me - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Secrets of Me Özeti

"Benimin sırları"; Plastik cerrahi aldıktan sonra bir oyundur, sizlere aşık olmasını sağlamak için ateşli bir adamı takip edebilirsiniz! Eğer tipik otome oyunlarından bıktınızsa, o zaman bu sizin için!

Secrets of Me İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Secrets of Me fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Secrets of Me satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!