Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Semblance

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Semblance fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Semblance satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

15.28₺

Steam

18.00₺

G2A

29.63₺

Çıkış tarihi: July 24, 2018
Geliştiren: Nyamakop
Yayıncı: Good Shepherd Entertainment
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
139.00₺ 23.00₺
pc
Euro Truck Sim…
299.00₺ 97.84₺
pc
Green Hell
199.00₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
185.00₺ 38.22₺

Semblance Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 8 / 7
  • İşlemci: 2.0 GHz CPU (Dual Core recommended)
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: ATi Radeon HD 2400 or NVIDIA GeForce 7600 or better
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 2700 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible
  • İlave Notlar: For systems under the minimum requirements: although old machines will run the game they may cause considerable lag making progression through the game extremely difficult.
null

Semblance Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Semblance fiyatı:    15.28₺

Şu anki en ucuz Semblance fiyatı:    15.28₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Semblance İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Semblance - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Semblance Özeti

Semblance, güzel bir minimalist dünyada belirlenen deforme olası arazitli yenilikçi bir platformdur. Bu soran bir oyun, ya dünyayı deforme edebilir ve yeniden şekillendirebilirseniz? Semblance, bir platformda 'platform' fikrini alır ve kafasına döner.

Semblance İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Semblance fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Semblance satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!